Najnowsze

Auto uderzyło w wóz strażacki, przód i dach całkowicie zniszczone

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Górczewskiej
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek na Górczewskiej

Do zderzenia pojazdu straży pożarnej z autem doszło przy skrzyżowaniu Górczewskiej i Deotymy. Jedna osoba jest poszkodowana. Były utrudnienia w ruchu.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, zderzyły się osobowa skoda i samochód Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer siedem. - Skoda uderzyła w tył pojazdu strażackiego. Auto zostało poważnie zniszczone. Całkowicie zniszczona jest przednia część pojazdu, szczególnie od strony pasażera. Zgnieciony jest dach osobówki - przekazał Zieliński.

Informację potwierdziła Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. - W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Była przytomna. Została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Na miejsce wezwano również policję - poinformował Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej.

Jak przekazała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji, kierowcy obu pojazdów zostali przebadani alkomatem. - Byli trzeźwi. Kierowca samochodu został przebadany na miejscu. Nie wymagał hospitalizacji - poinformowała policjantka.

Nasz reporter ostrzegał, że na miejscu występowały spore utrudnienia dla kierowców. Wyłączony był ruch na Górczewskiej w kierunku Powstańców Śląskich.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości