Prezydent przetestowała trampolinę

Test trampolin
Źródło: TVN24

Jedną z atrakcji na nowo otwartych bulwarach nad Wisłą, pomiędzy mostem Świętokrzyskim a Karową, są trampoliny. Przetestowały je nie tylko dzieci, ale także najważniejsze kobiety w mieście.

- Będzie zabawa, będzie się działo - zapowiadała w marcu Hanna Gronkiewicz-Waltz. Chyba nikt nie spodziewał się, że swoją deklarację wobec nowego odcinka bulwarów potraktuje tak dosłownie. Podczas uroczystości otwarcia inwestycji prezydent Warszawy postanowiła osobiście sprawdzić nowe atrakcje. W pewnym momencie zatrzymała się przy trampolinach, zdjęła buty i zaczęła skakać. Chwilę później jej śladem (w butach) poszła Ewa Malinowska-Grupińska, przewodnicząca Rady Warszawy.

- Jak było pani prezydent, wysoko? - dopytywał jeden z dziennikarzy.- OK, OK. Przyjdę z wnuczkami, wtedy się rozgrzeję. Będę inaczej ubrana, jakieś butki odpowiednie... - odpowiedziała Gronkiewicz-Waltz.

CZYTAJ WIĘCEJ O OTWARCIU NOWYCH BULWARÓW

ran/b/jb

Czytaj także: