Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Na Białołęce nocne pojadą trochę dalej

Najnowsze

| Fakty TVNfot. Jajcys/wikipedia

W najbliższym tygodniu na Białołęce zaczną obowiązywać nowe trasy autobusów nocnych.

- Dzięki zmianom większa część dzielnicy zostanie objęta komunikacją nocną - informuje ratusz Białołęki. Zmiany miały wejść w życie już od poniedziałku, ale się opóźniły. - Infrastruktura drogowa nie została na czas dostosowana do nowych tras - informuje Igor Krajnow, rzecznik ZTM. - Linie powinny być uruchomione w przeciągu najbliższych dni - dodaje.

Zmienią się trasy trzech linii. N13 pojedzie ulicami Światowida, Stefanika, Odkrytą, Dzierzgońską i znów Światowida do pętli NOWODWORY.

Autobusy linii N14 od skrzyżowania ulic Białołęckiej i Juranda ze Spychowa pojadą ulicami Juranda ze Spychowa, Ostródzką, Mochtyńską, Kobiałką do OLESINA.

Z kolei linia N64 skierowana zostanie do krańca CHOSZCZÓWKA ulicami Marywilską, Czołową, Bohaterów, Ołówkową, Parowozową, Polnych Kwiatów, Piwoniową, Kłosową, Brzezińska, Zagrodecką, Henrykowską, Wyganowską, Raciborską do krańca CHOSZCZÓWKA (powrót: Raciborską, Przytulną i Henrykowską).

wp/roody

Źródło zdjęcia głównego:  | Fakty TVN