Najnowsze

Kierowca zginął w czołowym zderzeniu z ciężarówką

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek na krajowej "50"
TVN24Śmiertelny wypadek na krajowej "50"

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 50. Kierowców czekały kilkugodzinne utrudnienia na trasie między Grójcem a Górą Kalwarią.

- W miejscowości Lasopole w gminie Chynów, na drodze krajowej numer 50 doszło do czołowego zderzenia pojazdu ciężarowego marki Volvo z samochodem osobowym marki Honda. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca samochodu osobowego - poinformowała Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Dodała też, że zmarły mężczyzna podróżował sam.

Na miejscu przeprowadzone zostały czynności policji pod nadzorem prokuratora. Droga była w tym czasie zablokowana. - Zostały zorganizowane objazdy przez tak zwaną starą "50" przez Chynów i Drwalew. Przewidujemy, że utrudnienia potrwają jeszcze około dwie godziny (do około 9 - red.) - zaznaczyła Wójcik.

Kierowca samochodu ciężarowego nie wymagał hospitalizacji. - To 25-letni mieszkaniec sąsiedniego powiatu. W chwili wypadku był trzeźwy - podkreśliła policjantka.

Jak opisywał nasz reporter Artur Węgrzynowicz, oba pojazdy wypadły po zderzeniu z jezdni. - Znajdują się po jej przeciwnych stronach. Są mocno zniszczone. Na jezdni leży bardzo dużo rozrzuconych odłamków - mówi.

Utrudnienia na S2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzegła w piątek rano kierowców przed utrudnieniami na trasie S2. Pomiędzy węzłami Puławska i Lotnisko doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z informacji drogowców wynika, że nie ma osób poszkodowanych.

Z powodu zderzenia zablokowany został lewy pas jezdni w kierunku węzła Konotopa. Utrudnienia powinny zakończyć się po godzinie 9.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości