Kradzież w restauracji. Złodzieje ukradli z sejfu kilkadziesiąt tysięcy złotych

TVN Warszawa | Mokotów

Autor:
kz/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPPolicjanci z Mokotowa poszukują dwóch mężczyzn

Policjanci z Mokotowa poszukują dwóch mężczyzn. Mają podejrzenia, że włamali się do sejfu znajdującego się w jednej z restauracji. 

Do zdarzenia doszło na początku października, ale dopiero teraz policjanci zdecydowali się udostępnić wizerunki podejrzewanych.

Po godzinie 17 przed jedną z mokotowskich restauracji zatrzymał się samochód. Wysiadło z niego dwóch mężczyzn.

- Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że przedstawieni na zdjęciach mężczyźni weszli na zaplecze restauracji i przy użyciu znalezionych tam kluczy otworzyli znajdujący się w pomieszczeniu sejf, z którego zabrali gotówkę - opisuje Karol Gruda z mokotowskiej policji.

Jak ustaliliśmy zabrali kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Monitoring

Wszystko nagrał zamontowany w restauracji monitoring. Policjanci zdecydowali się na publikację wizerunków podejrzewanych. Proszą o pomoc.

- Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości tych osób lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 – apeluje Gruda.

Informacje można przekazać dzwoniąc na całodobowy numer oficera dyżurnego 22 603 92 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kz/pm

Źródło zdjęcia głównego: KSP