Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Wyważyli drzwi, znaleźli zwłoki. Zatrzymali właściciela mieszkania. Prokuratura zapowiada śledztwo

TVN Warszawa | Bielany

Autor:
kk,
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPolicja ujawniła ciało mężczyzny w bloku na Chomiczówce

Nocna interwencja na Chomiczówce. Policjanci wyważyli drzwi do jednego z mieszkań. Wewnątrz znaleźli zwłoki mężczyzny. Na miejscu był też właściciel lokalu. Został zatrzymany. Prokuratura przekazała, że zostanie wszczęte śledztwo w związku z nieumyślnym spowodowaniem śmierci.

Służby pojawiły się w bloku przy ulicy Conrada około godziny 23.30. Informację o interwencji potwierdza Elwira Kozłowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V na Żoliborzu. - Na miejscu policjanci ujawnili zwłoki mężczyzny. W lokalu zastano również właściciela, który został zatrzymany. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Na tym etapie nie udzielamy więcej szczegółów – przekazała policjantka. 

Śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci

- Zakończone zostały czynności z udziałem prokuratora. Oczekujemy na materiały zgromadzone w tej sprawie przez policję. Po ich wpływie do prokuratury będą podejmowane dalsze czynności procesowe - informowała w poniedziałek Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

A we wtorek dodała, że do prokuratury wpłynęły materiały z policji. - W sprawie zostanie wszczęte śledztwo o czyn z artykułu 155 Kodeksu karnego (nieumyślne spowodowanie śmierci - red.). Zarządzona zostanie również sekcja zwłok. Postępowanie prowadzone jest w sprawie, nikomu nie przedstawiono zarzutu - przekazała Skrzyniarz.

Na miejscu zdarzenia, oprócz policji, były również dwa zastępy straży pożarnej. Jak dowiedział się nasz reporter Tomasz Zieliński, konieczne było wyważenie drzwi do mieszkania. - Na prośbę policji zostaliśmy zadysponowani do otwarcia mieszkania. Nasze działania na miejscu zakończyły się po 35 minutach – wyjaśniał Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk, katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl