Pogoda na dziś - czwartek 10.03. Mroźno w części kraju

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek we wszystkich regionach upłynie pod znakiem słońca, ale odczujemy chłód i zimno. Na południowym wschodzie kraju przez cały dzień będzie panować delikatny mróz.

W czwartek będzie na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Powieje z kierunku wschodniego i południowo-wschodniego.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w całej Polsce sięgnie około 50 procent. W zachodniej połowie kraju będzie odczuwalny chłód, a na wschodzie - zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1037 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1024 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Na ogół słonecznie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1018 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości