Pogoda na dziś - wtorek, 25.10. Popada i zagrzmi, temperatura wzrośnie do 19 stopni

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Wtorek 25.10 przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Poza tym przelotnie popada deszcz, miejscami mogą pojawić się burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 do 19 stopni Celsjusza.

We wtorek wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu o sumie 5-15 litrów wody na metr kwadratowy. Na południu, wschodzie i w centrum Polski mogą pojawić się burze. Tylko na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej nie będzie padać. Termometry pokażą maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum kraju, do 19 st. C w Małopolsce. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - wtorek, 25.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 70 do 90 procent. Na południu, w centrum i na wschodzie odczujemy komfort termiczny, a na północy i północnym zachodzie chłód. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się niekorzystne, tylko na Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce będą neutralne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy wtorek z dużym zachmurzeniem i przejaśnieniami. Poza tym przelotnie popada deszcz. Możliwa jest też burza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 16 st. C. Zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał dość silnie. Barometry pokażą w południe 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wtorek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Prognozuje się też przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

We wtorek w Poznaniu zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, poza tym przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wzrośnie do 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr z zachodu. Barometry pokażą w południe 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka we wtorek małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wtorek w Krakowie upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Poza tym przelotnie popada deszcz, może też zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Wiatr zachodni, będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Barometry pokażą w południe 991 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości