TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - sobota 9.10. Czeka nas dzień pełen słońca

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek 21.10
Prognoza pogody na czwartek 21.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 8.10

Pogoda na dziś w całym kraju zapowiada się słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 do 15 stopni Celsjusza. Aura będzie wpływać korzystnie na nasze samopoczucie.

Pogoda na dziś: na ogół słonecznie. Temperatura maksymalna sięgnie od 10 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południowych regionach jego porywy mogą przybierać na sile.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 9.10

Najwyższą wilgotność powietrza odczują mieszkańcy północno-wschodnich stron kraju. W całej Polsce będzie chłodno, ale pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 9.10
Warunki biometeorologiczne w sobotę 9.10

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Dzień zapowiada się słonecznie. Temperatura minimalna sięgnie 13 st. C. Powieje z południa i wschodu, słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy pokażą 1037 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wschodni wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany, choć okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe ciśnienie osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe ciśnienie sięgnie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje ze wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 13 st. C. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie sięgnie 1018 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości