Pod prąd na obwodnicy

 
Kontakt pod prąd
Źródło zdj. gł.: Reporter 24
Zaskoczeni musieli poczuć się wrocławscy kierowcy, kiedy w sobotę zobaczyli jadącego prosto na nich opla omegę. Kierowca auta jechał pod prąd obwodnicą miasta. - Za mną było ok. 20 aut. Gdyby nie klaksony, puszczanie długich świateł i blokowanie obu pasów drogi, doszłoby do tragedii - napisał Reporter 24.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: