Pożar na Żoliborzu. Straż pożarna: świadkowie słyszeli dźwięk eksplozji

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar pustostanu przy Włościańskiej
Pożar pustostanu przy Włościańskiej
Marcin
MarcinPożar pustostanu przy Włościańskiej

Przed południem przy ulicy Włościańskiej doszło do pożaru pustostanu. - Świadkowie zdarzenia twierdzą, że słyszeli dźwięk eksplozji - przekazała straż pożarna.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników - pana Marcina, który dołączył do niej również krótki film. Widać na nim płomienie ognia wśród zarośli i unoszące się nad nimi czarne kłęby dymu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Informację o pożarze potwierdził nam Michał Skrzypa ze stołecznej straży pożarnej. - Około godziny 11.15 otrzymaliśmy informację o pożarze zarośli przy Włościańskiej 15. Po dojeździe naszych zastępów na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pali się pustostan. Nasze działania polegały na ugaszeniu budynku - przekazał strażak.

Zaznaczył również, że nie wiadomo, co spowodowało pożar. - Faktycznie, świadkowie tego zdarzenia twierdzą, że słyszeli dźwięk eksplozji jeszcze przed naszym przybyciem na miejsce - zaznaczył Skrzypa. I podał, że strażacy zakończyli działania na miejscu tuż przed godziną 12. W akcji brały udział trzy zastępy.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Marcin

Pozostałe wiadomości