Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

"Zaatakował funkcjonariuszki i zbiegł w kajdankach". Policja szuka kierowcy motocykla

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plAkcja policji przy Chrobrego

Motocykl zderzył się z samochodem osobowym na ulicy Chrobrego. Jak informuje komenda stołeczna, kierujący jednośladem zaatakował później dwie policjantki i uciekł. Mężczyzna jest wciąż poszukiwany.

Jak przekazał nam w czwartek wieczorem reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do zdarzenia doszło na ulicy Chrobrego 23 we Włochach. - Zderzył się samochód osobowy marki KIA i motocykl Suzuki - relacjonował.

"Jedna z policjantek trafiła do szpitala"

Policja potwierdziła nam, że w tym miejscu doszło do kolizji.

- Patrol składający się z dwóch policjantek prowadził czynności z kierowcą motocykla. W pewnym momencie mężczyzna zaatakował funkcjonariuszki i zbiegł w kajdankach z miejsca zdarzenia. Jedna z policjantek trafiła do szpitala - mówił Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Pierwsze podejrzenia wskazują, że mężczyzna był nietrzeźwy. Trwają jego poszukiwania. To kwestia czasu - zapewniał.

Jak podał nasz reporter, na miejsce dotarło kilka załóg policji. - Motocykl jest rozbity, uszkodzony został też tył samochodu. Z kolei w jednym z radiowozów policyjnych widać wygięte tylne drzwi - mówił Węgrzynowicz.

W piątek rano Jarosław Florczak z KSP poinformował nas, że motocyklisty wciąż nie znaleziono.

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl