Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Dwa zderzenia i ogromne korki na S8

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
ab/b
Zderzenie na S8Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Dwa zdarzenia na S8

W czwartkowy wieczór kierowcy jadący trasą S8 utknęli w ogromnych korkach. To skutek dwóch zderzeń, do których doszło w przeciągu kilku godzin.

Do pierwszego z nich doszło około godziny 18 po lewej stronie Wisły, za ulicą Mickiewicza. Auta jechały w stronę Poznania.

- Zderzyły się dostawczy mercedes i opel - podał Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji i zaznaczył, że są osoby ranne, choć nie ma pewności ile.

Były poważne utrudnienia w ruchu. - Najpierw zablokowany był jeden pas, potem dwa, wreszcie trzy. Na miejscu działa policja, która czyści pasy. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem – relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Przed godziną 22 korek miał pięć i pół kilometra długości. Na miejscu cały czas pracowały policja i straż pożarna.

W przeciwnym kierunku

Około godziny 21.30 na S8 doszło do kolejnego zderzenia, tym razem na wysokości ulicy Jagiellońskiej. Auta jechały w stronę Białegostoku. 

- Zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka - informował Lech Marcinczak. I podał, że jeden pas został przyblokowany. Kierowcy czekali na pomoc drogową i służby.

tvnwarszawa.pl

ab/b