Zderzenie trzech aut. Zablokowały skrzyżowanie

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na Bemowie

Trzy samochody zderzyły się na Bemowie. Ratownicy medyczni udzielili pomocy uczestnikom kolizji, ale nikt nie potrzebował hospitalizacji. Przyczyny stłuczki wyjaśniają na miejscu policjanci.

Do zderzenia doszło około godziny 17.20 przy skrzyżowaniu Połczyńskiej z Powstańców Śląskich i Dźwigową. - Zderzyły się nissan, bmw i renault. Jeden z pojazdów to popularny przewoźnik. Jego pasażer badany jest w karetce - dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia. - Kierowcy są trzeźwi. Na razie nie wiemy, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja. Na miejscu jest karetka pogotowia i są osoby, które potrzebowały pomocy są badane - poinformowała początkowo Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji. Jak przekazała kilkanaście minut później, okazało się, że nikt nie wymaga hospitalizacji.

Rozbite pojazdy blokują częściowo przejazd przez skrzyżowanie. Największe problemy czekają kierowców jadących Połczyńską w stronę Lazurowej i Dźwigową w kierunku Górczewskiej.

Informowaliśmy też o zderzeniu dwóch aut na Mokotowie:

Kolizja na Mokotowie
Kolizja na MokotowieTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości