Zderzenie tramwaju z taksówką

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie tramwaju z taksówką
Zderzenie tramwaju z taksówką
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie tramwaju z taksówką

W poniedziałek rano w alei Jana Pawła II tramwaj uderzył w bok taksówki. Jedna osoba została poszkodowana. Były utrudnienia w ruchu tramwajowym.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński ustalił, że do zderzenia doszło w rejonie skrzyżowania alei Jana Pawła II z ulicą Dziką. - Są utrudnienia w ruchu tramwajowym w kierunku ronda "Radosława" - powiedział nasz reporter.

Informację o zdarzeniu potwierdzają strażacy. - Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 7.44. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Uderzenie nastąpiło od strony pasażera auta osobowego. Jedna osoba - pasażerka z samochodu - jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, które zabezpieczają miejsce zdarzenia - przekazał Szymon Kisieliński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu. "W wyniku zdarzenia w rejonie skrzyżowania Al. Jana Pawła II i ul. Stawki, tramwaje linii 17, 33, 35 skierowane zostały na trasę objazdową" - informowano. Po godzinie 8.30 ruch tramwajowy w kierunku Żoliborza został przywrócony.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości