Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzył się z maserati, zablokował torowisko

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na skrzyżowaniu i zablokowane torowisko

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Puławskiej i Domaniewskiej. Jak poinformował nasz reporter, jedno z aut zablokowało torowisko tramwajowe.

- W zdarzeniu brali udział kierowcy opla i maserati. Po zderzeniu opel wylądował na torowisku i zablokował ruch tramwajów w kierunku centrum - przekazał w czwartek wieczorem Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Dodał, że są także utrudnienia dla kierowców, ale ruch nie jest duży. - Zablokowany jest jeden pas w kierunku Piaseczna - podał.

Jak ustalił Zieliński, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracuje ekipa Tramwajów Warszawskich. Przyjechały też dwa zastępy straży pożarnej. Służby zajmowały się ściągnięciem samochodu z torów.

"Z powodu zablokowanego przejazdu na skrzyżowaniu Puławska / Domaniewska tramwaje linii 4, 10 i 35 kierowane są w obydwu kierunkach trasami zmienionymi: … – Puławska – J. P. Woronicza WORONICZA" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl