Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Stoi Trasa Siekierkowska. "Auto wjechało w samochód dostawczy"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plWypadek na Trasie Siekierkowskiej

Dwa samochody zderzyły się na Trasie Siekierkowskiej. - Są duże utrudnienia w ruchu - ostrzegał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Auta zderzyły się po godzinie 18 tuż za mostem Siekierkowskim, na jezdni w kierunku Mokotowa. - Osobowe audi wjechało w tył samochodu dostawczego - informował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Jak dodał, wszystko wskazuje na to, że w wypadku ucierpiały dwie osoby. - Zostały przetransportowane do szpitala - relacjonował Węgrzynowicz.

Informacje potwierdzał Rafał Retmaniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - To osoby podróżujące audi - precyzował policjant. Kierowcy byli trzeźwi - zaznaczał. Na miejscu pracowały straż pożarna oraz policja. - Trasa była zablokowana w kierunku Mokotowa - ostrzegał nasz reporter.

Ruch całkowicie udrożniono przed godziną 21.

Kilka godzin wcześniej informowaliśmy o kolizji na trasie S8:

Kolizja dwóch ciężarówek na S8Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl