Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

W szpitalu jest najmłodsze z potrąconych dzieci, kierująca nie została jeszcze przesłuchana

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Pradze Północ
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na Pradze Północ

Na Pradze Północ doszło w poniedziałek do wypadku z udziałem dzieci. Jak przekazała policja, kierująca skodą potrąciła dwoje szesnastolatków i dziecko w wieku ośmiu lat.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Ratuszowej i Namysłowskiej na Pradze Północ. - Kierującą skodą wjechała w trójkę dzieci - ustalił reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informacje potwierdził nam Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. - Około godziny 15.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na skrzyżowaniu Ratuszowej z Namysłowską. Kierującą skodą potrąciła tam trójkę dzieci - dwoje w wieku 16 lat i jedno w wieku ośmiu lat. Dzieci zostały zabrane do szpitala, kierująca była trzeźwa - powiedział Rutkowski.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu bez sygnalizacji świetlnej. Policja nie wypowiada się na temat stanu poszkodowanych. Według informacji naszego reportera - jedno z poszkodowanych dzieci było nieprzytomne, kiedy pogotowie zabierało je do szpitala.

We wtorek Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poinformowała nas, że dwoje nastolatków opuściło szpital. - W szpitalu pozostało najmłodsze z poszkodowanych dzieci. Będziemy pozyskiwać teraz dokumentację medyczną. Następnie przesłuchana zostanie kierująca samochodem - przekazała policjantka.

Autor:mp/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości