Jezdnia zapadła się pod miejskim autobusem. Zablokowany pas Jerozolimskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Utrudnienia w Alejach JerozolimskichLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plUtrudnienia w Alejach Jerozolimskich

W Alejach Jerozolimskich zapadła się jezdnia. W dziurę wpadło jedno z kół autobusu miejskiego. W piątek rano jeden pas ruchu wciąż był zablokowany.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na wysokości numeru 85, tuż przed rondem Czterdziestolatka. - Pod tylną osią autobusu, który stał w miejscu, zapadł się fragment jezdni - poinformował Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. Dodał też, że nikomu nic się nie stało.

Na miejscu pracowały służby. - Jezdnia zapadła się pod lewym tylnym kołem autobusu, który oparł się silnikiem o ziemię. Na miejsce przyjechał holownik Miejskich Zakładów Autobusowych, a także pracownicy miejskich wodociągów, którzy będą naprawiali wyrwę, gdy uda się wyciągnąć z niej autobus - opisywał w czwartek Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

W piątek rano nasz reporter znów pojechał na miejsce. - Teraz jest wciąż zabezpieczony. Widać, że wodociągowcy wykonali już jakieś prace, ale te nie zostały jeszcze zakończone. Wisi również karta z informująca, że w okolicy nie ma wody. Stoi beczkowóz - relacjonował.

Utrudnienia

Ostrzega też kierowców, że wciąż zablokowany jest prawy pas jezdni oraz fragment środkowego w kierunku Marszałkowskiej.

O utrudnieniach poinformowali również stołeczni wodociągowcy. "Przepraszamy także Mieszkańców okolicznych bloków za utrudnienia w dostawie wody. Na czas prac podstawiliśmy beczkowóz. Pracujemy na miejscu, żeby jak najszybciej przywrócić dostawy wody i przejezdność jezdni" - napisali w czwartek wieczorem na Facebooku.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl