Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

TVN Warszawa | Ulice

Trasa Łazienkowska stanęła w korku po kolizji

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na Trasie Łazienkowskiej po kolizji
TVN24Utrudnienia na Trasie Łazienkowskiej po kolizji

Po kolizji dwóch samochodów osobowych na Trasie Łazienkowskiej jeden z nich stanął w poprzek i zablokował lewy pas ruchu w kierunku centrum. Utrudnienia trwały blisko trzy godziny.

Jak przekazał na antenie TVN24 reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, utrudnienia po kolizji na moście Łazienkowskim zaczęły się po godzinie 6 rano. I pomimo upływu dwóch godzin wciąż trwały. - Gigantyczny korek utworzył się na Trasie Łazienkowskiej. Tworzy się również na Wale Miedzeszyńskim, bo wiele samochodów stara się wjechać ślimakiem na Trasę Łazienkowską – mówił Marcinczak.

Jak przekazała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, najprawdopodobniej doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. – Lewy pas ruchu w kierunku centrum jest zablokowany. Przejezdne są prawy pas i buspas – przekazała policjantka. Dodała też, że nie ma informacji na temat osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości