Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Obywatelskie zatrzymanie na moście Grota-Roweckiego. Policja: kierowca tira miał ponad dwa promile

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plObywatelskie zatrzymanie na moście Grota-Roweckiego

Kierowcy ujęli nietrzeźwego mężczyznę, jadącego samochodem ciężarowym po warszawskim odcinku trasy S8. Policja podała, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Nasz reporter Artur Węgrzynowicz ustalił, że do zatrzymania doszło w piątek wieczorem na jezdni mostu Grota-Roweckiego w kierunku Białegostoku. Kierowcę ciężarówki powstrzymały przed dalszą jazdą inne osoby, podróżujące w tym czasie jezdnią tranzytową ekspresówki. - Na miejscu są teraz trzy radiowozy policji, w tym dwa nieoznakowane. Mężczyzna siedzi w jednym z nich - relacjonował Węgrzynowicz.

Informację o tym incydencie potwierdziła policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 20. Rzeczywiście doszło do obywatelskiego zatrzymania kierowcy samochodu ciężarowego marki DAF. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie - powiedziała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

- Ciężarówka stoi na prawym pasie jezdni tranzytowej. Korek w kierunku Białegostoku ma już kilka kilometrów długości - ostrzegał nasz reporter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości