Poważny wypadek z udziałem rowerzysty w Wawrze

Autor:
mp/ec
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie rowerzysty w Wawrze
Potrącenie rowerzysty w Wawrze
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie rowerzysty w Wawrze

Na ulicy IX Poprzecznej w wawerskim Aninie doszło do wypadku rowerzysty, który został potrącony przez kierowcę mercedesa. Jak podała policja, kierujący jednośladem trafił do szpitala. Według naszego reportera, jego stan jest poważny. Świadczą o tym też ślady na miejscu zdarzenia - kompletnie rozbita szyba w aucie i połamany rower.

O wypadku w Wawrze poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na skrzyżowaniu ulic IX Poprzecznej ze Szpotańskiego doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę mercedesa. Auto ma mocno rozbitą szybę i uszkodzenia na przodzie. W miejscu, w którym doszło do wypadku, jest przejście dla pieszych i ścieżka rowerowa. Połamany rower leży na przejściu dla pieszych przy tej ścieżce - opisywał Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Według źródeł naszego reportera, rowerzysta został zabrany do szpitala w stanie poważnym. Miał urazy głowy i twarzy.

Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku około godziny 18.30. - Doszło do zderzenia kierowcy mercedesa z rowerzystą. Kierujący autem był trzeźwy, natomiast rowerzysta został zabrany do szpitala - potwierdził Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp/ec

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości