Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Potrącenie rowerzysty pod Trasą Siekierkowską. "Kierowca samochodu oddalił się"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plPotrącenie rowerzysty pod Trasą Siekierkowską

We wtorek w tunelu pod Trasą Siekierkowską potrącony został rowerzysta. Trafił do szpitala. Jak podaje policja, kierowca, który go potrącił, odjechał, nie udzielając pomocy.

Informację o zdarzeniu przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Rowerzysta został potrącony na ulicy Polskiej, która przebiega pod Trasą Siekierkowską. Kierowca samochodu najprawdopodobniej odjechał. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe oraz policja – przekazał nasz reporter. 

Ustalenia naszego reportera potwierdza Komenda Stołeczna Policji. - Przed godziną 12 otrzymaliśmy informację o potrąceniu rowerzysty. Kierujący rowerem został zabrany do szpitala. Kierowca, który go potrącił, odjechał z miejsca zdarzenia. Ustalamy jego tożsamość - przekazała nam Marta Gierlicka z KSP.

Nieco później policjantka poinformowała, że poszukiwany jest kierowca samochodu marki Suzuki.

Zablokowany jest jeden pas ulicy Polskiej.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl