Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Duże utrudnienia po zderzeniu na rondzie Zesłańców Syberyjskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich

Na rondzie Zesłańców Syberyjskich doszło do zderzenia. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, aleja Prymasa Tysiąclecia została zablokowana w kierunku ronda.

- Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: bmw i skody. Zablokowany jest przejazd przez Prymasa Tysiąclecia w kierunku Bitwy Warszawskiej na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Utworzył się bardzo duży korek. Jeden z kierowców został zabrany do szpitala - podaje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Informacje potwierdza stołeczna policja. – Przed godziną 10 dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu skody z bmw. Kierowca tego pierwszego auta trafił do szpitala. Na chwilę obecną nie mamy wiedzy na temat trzeźwości kierowców. Trwają utrudnienia w alei Prymasa Tysiąclecia w kierunku Bitwy Warszawskiej. Zablokowane są wszystkie pasy – informuje Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl