Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Samochód dostawczy na boku po zderzeniu z karetką. "Kierowcy trafili do szpitala"

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie karetki z autem dostawczym
Zderzenie karetki z autem dostawczymMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie karetki z autem dostawczym

Na ulicy Sobieskiego zderzyły się karetka i samochód dostawczy. Jak przekazała policja, dwaj kierowcy trafili do szpitala. Były utrudnienia w ruchu.

Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu Sobieskiego z Kostrzewskiego. - Doszło do zderzenia karetki i samochodu dostawczego. To drugie auto leży na boku na jednym z pasów - mówi reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

"Dwaj kierowcy do szpitala"

Straż pożarna podaje, że do zderzenia doszło tuż przed godziną 14. - Na miejsce wysłaliśmy cztery zastępy. W momencie naszego przyjazdu, pod opieką pogotowia ratunkowego znajdowały się trzy osoby poszkodowane. Nie trzeba było używać specjalistycznych narzędzi do wydostania kogoś z pojazdu - informuje Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Policja poinformowała z kolei, że kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala. - Zarówno kierowca karetki, jak i dostawczego renaulta byli trzeźwi. Zostali zabrani do szpitala. W momencie zderzenia karetka nie jechała jako pojazd uprzywilejowany, czyli nie miała włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych - podaje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Na Sobieskiego były duże utrudnienia w ruchu - przejazd był zablokowany w kierunku Wilanowa. Jak podawał Zarząd Transportu Miejskiego, były utrudnienia w kursowaniu linii 116, 130, 166, 172, 195, 501, 503, 519, 522, E-2.

Aby postawić samochód dostawczy na koła, strażacy musieli opróżnić go najpierw ze znajdującego się tam sprzętu.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości