Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Odbił się od tramwaju, wpadł pod samochód, dostał mandat

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plPotrącenie pieszego w Alejach Jerozolimskich

Wypadek w Alejach Jerozolimskich. Jak informuje policja, doszło tam do potrącenia pieszego - najpierw przez tramwaj, później przez auto.

Do wypadku doszło po godzinie 18 na wysokości Dworca Śródmieście. Młody mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym. - Najpierw potrącił go tramwaj, mężczyzna odbił się od składu i został potrącony przez auto osobowe - opisuje Rafał Retmaniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje, mężczyzna zostanie przetransportowany do szpitala, gdzie policjanci wypiszą mu mandat. - Jest sprawcą wypadku - mówi Retmaniak.

W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu. Stoją tramwaje w kierunku Ochoty oraz zablokowany jest jeden pas ruchu w tym samym kierunku.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kz/r

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl