Trzy auta zderzyły się na S8

Aktualizacja:
Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech pojazdów na S8
Zderzenie trzech pojazdów na S8
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie trzech pojazdów na S8

Na trasie S8 przed węzłem Konotopa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu pracowały straż pożarna oraz pogotowie. Były ogromne utrudnienia w ruchu.

Informację o utrudnieniach na trasie S8 w okolicy węzła Konotopa przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych, brak osób rannych. Zablokowane zostały 2 pasy jezdni w kierunku Poznania" - podała GDDKiA.

Z kolei jak informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, na miejscu zdarzenia pracują strażacy. Jest także załoga pogotowia ratunkowego. - Zablokowane są pas lewy oraz środkowy. Są duże utrudnienia. Korek w kierunku autostrady A2 ma około pięciu kilometrów - podał po godzinie 7 nasz reporter. Potem zator jeszcze się wydłużył - godzinę później sięgał Wisły (to kilkanaście kilometrów).

Zderzenie na S8Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Kazimierz Jaworski, oficer prasowy z Państwowej Straży Pożarnej w powiecie warszawskim zachodnim, doprecyzował, że zderzyły się dwa auta osobowe i pojazd ciężarowy. - Jedna osoba jest poszkodowana. Dwa pasy są wyłączone z ruchu - powiedział strażak.

Więcej szczegółów przekazała nam Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca kią, jadąc w kierunku Poznania, podczas zmiany pasa ruchu, zderzyła się z toyotą. Następnie w kię uderzy tir. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Zdarzenie zostało rozliczone jako kolizja. Ruch został już przywrócony - poinformowała około godziny 8.40 policjantka.

Jednak korek rozładowywał się w bardzo wolnym tempie.

Przeczytaj także: Auto koziołkowało i wpadło do rowu. Kierowca był pod wpływem alkoholu:

Kolizja pod Pruszkowem
Kolizja pod PruszkowemMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości