Ulice

Kilkumiesięczne dziecko ranne w wypadku na Ochocie

Ulice


Kolejny groźny wypadek w stolicy. Tym razem u zbiegu ul. Grójeckiej z Kopińską zderzyły się trzy samochody. Jeden z nich przewrócił się na bok i blokował jezdnię.

Do wypadku doszło przed godz. 15.00. - W wypadku ranne zostało kilkumiesięczne dziecko, które odwieziono do szpitala - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter TVN Warszawa.

Ranna została także kobieta, która kierowała niebieskim fordem. - Z pierwszych ustaleń wynika, że prawdopodobnie wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle - informuje Mariusz Mrozek z policji.

Funkcjonariusze będą także sprawdzać, jak to się stało, że dziecko wypadło z fotelika. - Być może w ogóle nie było zapięte pasami, ale to wyjaśni śledztwo - dodaje Mrozek.

Utrudnienia po wypadku

Kierowcy musieli się liczyć z bardzo poważnymi utrudnieniami. Na ul. Kopińskiej zablokowane były dwa pasy jezdni. Także jadąc Grójecką oraz Wawelską trzeba było się liczyć z wolniejszą jazdą.

Policyjne statystyki

To już kolejny groźny wypadek, do którego doszło w piątek w Warszawie.

Przed godziną 12.00 w skręcającego w lewo w ulicę Goworka opla uderzyła jadąca Puławską w kierunku centrum skoda. W wypadku ranna została nastolatka jadąca oplem. Pogotowie odwiozło ją do szpitala.

Z kolei rano w al. Wyzwolenia doszło do trzech kolizji i jednego wypadku. Wszystko przez lód, ktory pokrył jezdnię. Ulica była rano wyłączona z ruchu.

Jak informuje Beata Wlazłowska z biura prasowego KSP do godziny 13.00 doszło do 53 kolizji i 2 wypadków.

par

Źródło zdjęcia głównego:  | odjazdowybibliotekarz.pl

Pozostałe wiadomości