Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Daewoo na barierkach, volkswagen potrącił policjanta i świadka

TVN Warszawa


Najpierw jedno z aut uderzyło w barierki, a chwilę potem inne, w tym samym miejscu, potrąciło dwie osoby, między innymi policjanta. Pierwsze informacje i zdjęcia z wypadku na Trasie Siekierkowskiej otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 5.50. - Wszystko zaczęło się od tego, że kierowca daewoo uderzył w barierki. Zdarzenie widziała kierująca renault, która się zatrzymała i wysiadła z pojazdu - powiedziała redakcji Kontaktu 24 podkom. Iwona Jurkiewcz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pojawili się również policjanci. - W pewnym momencie kierowca innego samochodu, volkswagena, potrącił policjanta i świadka zdarzenia, czyli kobietę z renault - tłumaczyła policjantka.

Policjant i świadek w szpitalu

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 widać trzy rozbite samochody. Wszystkie mają zniszczone maski.

Podkom. Iwona Jurkiewcz oznajmiła, iż zarówno policjant, jak i kobieta zostali przewiezieni do szpitala.

Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi. - Oczywiście wyjaśniamy, jak doszło do potrącenia policjanta i kobiety z renault - zakończyła podkom. Jurkiewicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA KONTAKT 24

ank/popi