Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Okolice

Pożar domu w Solcu. "Spłonęło poddasze i dach, dom jest mocno zniszczony"

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
W akcji uczestniczyło 10 zastępów strażackich
W akcji uczestniczyło 10 zastępów strażackichArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plW akcji uczestniczyło 10 zastępów strażackich

Pożar domu w miejscowości Solec, w gminie Góra Kalwaria (powiat piaseczyński). W akcji gaśniczej uczestniczy 10 zastępów strażackich. Nie ma osób poszkodowanych.

- Doszło do pożaru domu na osiedlu budynków jednorodzinnych. Spłonęło poddasze i dach, dom jest mocno zniszczony - podał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Na miejscu pracuje 10 zastępów straży pożarnej, przyjechali także policjanci. Trwa akcja gaśnicza. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych - dodał.

Jego relację potwierdził mł. bryg. Łukasz Darmofalski z piaseczyński Państwowej Straży Pożarnej. - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 9.10. Dotyczyło pożaru budynku mieszkalnego w rozmiarze 15 na 15 metrów w miejscowości Solec. W momencie naszego przyjazdu na miejsce ogień obejmował piętro i dach. Na miejscu pracuje 10 zastępów, w tym jeden z drabiną - przekazał Darmofalski.

Dalej powiedział, że na miejscu pojawił się właściciel nieruchomości i zapewnił, że w środku nikogo nie ma. - Pożar udało się opanować o godzinie 9.50. Trwa dogaszanie. Strażacy przelewają pogorzelisko, usuwają nadpalone elementy domu na zewnątrz - podsumował.

Autor:b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości