Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Skorpion w mieszkaniu na Szczęśliwicach. "Mogli go przywieźć z wakacji we Włoszech"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
straż miejskaW mieszkaniu na Szczęśliwicach znaleźli skorpiona

Strażnicy miejscy z ekopatrolu odłowili w weekend skorpiona. Odkryli go lokatorzy jednego z mieszkań na Szczęśliwicach, którzy przypuszczają, że pajęczak mógł przypadkiem ukryć się w ich bagażu podczas wakacji we Włoszech.

W sobotę straż miejska otrzymała zgłoszenie z prośbą o pilną interwencję w jednym z mieszkań przy Szczęśliwickiej. Lokatorzy natknęli się przed południem na skorpiona. "Niebezpiecznym gościem zainteresował się pies gospodarzy. Zwrócił uwagę swoim intensywnym szczekaniem. Nieproszony gość miał kilka centymetrów i miał się całkiem dobrze. Z relacji mieszkańców wynika, że mogli go przywieźć z wakacji we Włoszech" - poinformowała we wtorek stołeczna straż miejska.

Skorpiona odłowili funkcjonariusze z ekopatrolu. Po zakończeniu interwencji został odwieziony do Centrum CITES na terenie warszawskiego zoo.

Informowaliśmy też o wężu, który schował się pod samochodem w Śródmieściu:

Wąż w centrum

Węża odłowili strażnicy z EkopatroluLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Straż Miejska