Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zepsuta magistrala. Brak wody w kranach w Rembertowie

Najnowsze

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
tvnwarszawa.plMPWiK podstawi beczkowozy

Uszkodzona magistrala wodociągowa przy ulicy Marsa. Wodociągowcy ostrzegają przed przerwami w dostawie wody w części Rembertowa.

Jak informuje Miejskiej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, utrudnienia dotyczą dzielnicy i są związane z uszkodzeniem magistrali mieszczącej się na ulicy Marsa, na wysokości numeru 80 (naprzeciwko jednostki wojskowej).

"Na miejscu są pracownicy MPWiK, którzy zabezpieczyli teren i przystąpili do usuwania awarii" – czytamy w komunikacie wodociągowców.

Beczkowozy

W czasie trwania awarii mieszkańcy mogą skorzystać z beczkowozów, które zostały podstawione w poniższych lokalizacjach:

- Gen. Montera Chruściela przy Urzędzie Dzielnicy Rembertów - Komandosów (przy kościele) - Dwóch Mieczy (przy przedszkolu).

MPWiK podaje również, że z utrudnieniami muszą liczyć się też kierowcy. "Szacujemy, że prace związane z usuwaniem awarii potrwają od 16 do 24 godzin" – podało MPWiK w południe.

Informowaliśmy o awarii ciepłowniczej na Sadybie:

Awaria ciepłownicza na Sadybie. Osiedle w błocie i pod wodą

"Pod asfaltem mógł powstać ogromny lej"TVN24
wideo 2/3

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl