Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

"Przejechał przez przejście, ścieżkę i wylądował na pasie zieleni". Ze zniszczonego auta uwolnili go strażacy

Najnowsze

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut na Gocławiu
Zderzenie dwóch aut na GocławiuArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie dwóch aut na Gocławiu

Na skrzyżowaniu Nowaka-Jeziorańskiego i Fieldorfa "Nila" zderzyły się dwa samochody osobowe. W jednym z aut był zakleszczony kierowca, uwolnili go strażacy.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 10.30. Zderzyły się dwa samochody: citroen i renault. W jednym z samochodów była zakleszczona osoba - przekazała nam Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak doprecyzował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, który pojechał na miejsce, chodziło o kierowcę renault. - Po zderzeniu z citroenem przejechał przez przejście dla pieszych, ścieżkę rowerową i wylądował na pasie zieleni. Miał problemy z wydostaniem się z samochodu. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. By go uwolnić, wycięli drzwi auta. Następnie starszy mężczyzna o własnych siłach podszedł do karetki, gdzie został przebadany - relacjonował tuż przed godziną 11 Węgrzynowicz.

Dodał też, że w miejscu zdarzenia są utrudnienia. - Głównie dla kierowców, którzy jadą ulicą Nowaka-Jeziorańskiego - zaznaczył nasz reporter.

Na miejscu pracują policja oraz dwa zastępy straży pożarnej.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości