Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

"Z pierwszych ustaleń wynika, że kierująca rowerem potrąciła trzyletnią dziewczynkę"

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plPotrącenie trzylatki na Puławskiej

Na Puławskiej rowerzystka potrąciła trzyletnią dziewczynkę. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Szczegóły wypadku wyjaśnia policja.

Do zdarzenia doszło na Mokotowie. - Około godziny 11.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Puławskiej, na wysokości numeru 73/75 - podaje Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Z pierwszych ustaleń wynika, że kierująca rowerem potrąciła trzyletnią dziewczynkę. Dziecko zostało zabrane do szpitala - dodał.

Policjant przekazał również, że kierująca została przebadana przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest trzeźwa.

Na miejscu pracują służby. - Są tu dwie załogi policji oraz karetka. Załoga pogotowia wykonywała swoje czynności z trzylatką. W okolicy znajdowały się dwa rowery, jeden leżał na chodniku - relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, zablokowany był jeden pas ruchu, jednak nie tworzyły się korki.

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl