Najnowsze

Dźwig samochodowy stanął w płomieniach na S8

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar dźwigu samochodowego na S8
Pożar dźwigu samochodowego na S8Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Pożar dźwigu samochodowego na S8

Poważne utrudnienia na trasie S8. O poranku doszło do pożaru dźwigu samochodowego. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Do pożaru doszło na jezdni w kierunku Poznania, kilkaset metrów za węzłem z aleją Prymasa Tysiąclecia. - Zapalił się duży dźwig samochodowy. Kierowca zjechał na pas awaryjny. Z samochodu wydobywa się otwarty ogień. Zajęta została cała kabina kierowcy - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Pożar dźwigu samochodowego na S8Stachu0067 / Kontakt 24

Z nieoficjalnych ustaleń naszego reportera wynikało, że nikt nie został poszkodowany. Tę informację potwierdził Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak podał, strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 6.34. - Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej. Należy spodziewać się utrudnień na jezdni w stronę Poznania - dodał.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzegała początkowo, że zablokowane zostały dwa pasy jezdni w kierunku Poznania. Ruch odbywał się wyłącznie lewym pasem. Korek miał kilka kilometrów. Kierowcy musieli zwalniać już na wysokości węzła Łabiszyńska. Jezdnia została odblokowana około godziny 8.30.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości