Najnowsze

Sylwester z TVN zbliża się wielkimi krokami. Gwiazdy się szykują

Najnowsze

Wielkie próby przed sylwestrem na placu Bankowym
Wielkie próby przed sylwestrem na placu Bankowym"Fakty" TVN
wideo 2/7

Od rana w piątek gwiazdy stołecznego sylwestra będą ćwiczyć przed zabawą, na którą 31 grudnia zaprasza TVN. Na placu Bankowym jest też rozstawiona już gigantyczna scena.

W piątek od rana ustawiano światła, a teraz przyszedł czas na gwiazdy.

- Już o godzinie 9.30 Ewelina Lisowska wystąpi na tej scenie, bo będzie się przygotowywała. Każda z gwiazd musi mieć swoją próbę, musi ustawić dźwięk tak, aby to wszystko 31 grudnia w niedzielę zagrało jak należy - mówił rano Adrian Mielnik, reporter TVN24.

"Warszawiacy pod wrażeniem"

Przygotowania będą trwały do godziny 23, podobnie będzie w sobotę, a w niedzielę odbędzie się próba generalna. Artyści będą przygotowywać się na scenie, której rozstawianie rozpoczęło się na początku grudnia, a zakończyło po świętach Bożego Narodzenia.

- Warszawiacy są pod wrażeniem sceny i multimediów, które tu zostały zainstalowane - przekonuje Mielnik.

Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel "Hula Hoop". Zaśpiewa on między innymi swój hit "Cheerleader".

Nie zabraknie też znanych i lubianych prezenterów TVN. O przebieg koncertu zadbają Agnieszka Woźniak-Starak, Patrycja Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer.

Choreografię sylwestrowego show przygotują Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. Przed biorącymi udział w imprezie ponad sześć godzin wspaniałej zabawy. Zabawa na placu Bankowym rozpocznie się o 19.00, a transmisja na antenie TVN i w serwisie player.pl od 19.45.

CZYTAJ WIĘCEJ O ZABAWIE NA PLACU BANKOWYM

ran/r

Pozostałe wiadomości