Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Wybili szybę w aucie, zabrali torbę z pieniędzmi. Policja szuka sprawców kradzieży

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKradzież torby z pieniędzmi w Raszynie

Trwają poszukiwania dwóch osób, które ukradły torbę z samochodu zaparkowanego w okolicy jednego z banków w Raszynie. Policja podaje, że w środku znajdowała się "znaczna ilość pieniędzy". Nie ujawnia jednak dokładnej kwoty.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 11. - Na ulicy Szkolnej dwóch sprawców wybiło szybę w zaparkowanym samochodzie, skąd zabrali torbę ze znaczną ilością pieniędzy. Po kradzieży sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia - informuje Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Dodaje, że w trakcie kradzieży wewnątrz pojazdu znajdował się pokrzywdzony. - Nic mu się nie stało. Nie była wobec niego stosowana przemoc - podkreśla policjantka.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. - Funkcjonariusze prowadzą też czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców - dodaje Kańka.

- Mercedes ma powybijane szyby od strony kierowcy i pasażera. Wokół auta pracują policyjni technicy - opisuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Zaznacza też, że w pobliżu miejsca, gdzie zaparkowany był samochód, znajduje się siedziba jednego z banków.

Policja potwierdziła też ustalenia naszego reportera, że poszkodowany mężczyzna jest obcokrajowcem.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl