Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Pożar w hotelu. Poranna ewakuacja, dwie osoby trafiły do szpitala

Najnowsze

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plAkcja strażaków

W hotelu pracowniczym przy ul. Garwolińskiej w środę nad ranem wybuchł pożar. Dwie osoby zostały poszkodowane. Trafiły do szpitala. Przebywające w budynku osoby zostały ewakuowane.

Ogień wybuchł przed 6.00 nad ranem. - Do pożaru doszło na pierwszym piętrze - informuje Artur Laudy ze straży pożarnej. - Ewakuacja rozpoczęła się przed naszym przybyciem. My pomogliśmy pozostałym osobom wyjść z budynku. W sumie ewakuowaliśmy trzydzieści pięć osób - precyzuje.

Dwie osoby ranne

- Z hotelu korzystają pracownicy szpitala przy ul. Szaserów - mówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Według informacji straży, dwie osoby zostały poszkodowane. - Jedna osoba z poparzeniami ręki, a druga z bolącym barkiem trafiły do szpitala - podaje Laudy.

Nie ma już zagrożenia

Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej. Jak przekazał nasz reporter, ogień został już ugaszony. - Spaliło się jedno pomieszczenie. Trwa oddymianie. Osoby powoli wracają do budynku - relacjonuje.

su/lulu