Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Poślizg, karpa, jazda bokiem. Prawdopodobnie tak doszło do wypadku

Najnowsze

Prawdopodobny przebieg wypadku"Fakty" TVN
wideo 2/3

Po tragicznym wypadku, w którym samochód uderzył w czteroosobową rodzinę jadącą na rowerach, "Fakty" TVN przygotowały animację pokazującą, jak prawdopodobnie doszło do zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na ulicy Wspólnej w miejscowości Sitne, w powiecie wołomińskim niedaleko Wyszkowa.

Ogromna siła

Prawdopodobny przebieg zdarzenia pokazały "Fakty" TVN. Na rekonstrukcji widać, jak samochód na łuku wpada w poślizg i zjeżdża na przeciwny pas drogi. Następnie na poboczu odbija się od karpy po ściętym drzewie i wraca na jezdnię.

Dalej porusza się już bokiem i uderza z ogromną siłą w rowerzystów.

W wypadku zginęła 43-latka i jej dwie córki. Ojciec dzieci walczy o życie w szpitalu.

Areszt

W niedzielę 22-letni Kamil B. usłyszał zarzut umyślnego naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia, jednak odbiegały one od zebranego w sprawie materiału dowodowego. Dlatego prokuratura skierowała do sądu wniosek o trzy miesiące aresztu.

Ten zdecydował w poniedziałek, że 22-latek trafi do aresztu, ale tylko na dwa miesiące.

CZYTAJ WIĘCEJ O WYPADKU.

ran/mś