Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

Najnowsze

Śmiertelne potrącenie przez pociąg w Milanówku

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
PKP PLKW okolicach stacji PKP Milanówek doszło do śmiertelnego wypadku (zdjęcie ilustracyjne)

W czwartek rano w okolicach stacji kolejowej w Milanówku doszło do śmiertelnego wypadku. Były utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24. Potwierdzili ją strażacy.

- O godzinie 7.08 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu osoby przez pociąg w okolicy dworca PKP Milanówek. Na miejsce zadysponowano w sumie trzy zastępy straży pożarnej. Jeszcze przed przybyciem strażaków na miejsce dojechał zespół ratownictwa medycznego. Lekarz stwierdził zgon potrąconej osoby - poinformował Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażak dodał, że na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Ostrzega o nich również PKP PLK. Jak podaje w komunikacie spółka, utrudnienia występują na odcinku Grodzisk Mazowiecki-Pruszków. "Mogą wystąpić opóźnienia do 15 minut. Przewidywany czas trwania utrudnienia do godz. 11" - czytamy w komunikacie.

Jak przekazała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, ofiarą potrącenia był mężczyzna. - Ustalamy jego tożsamość. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora - poinformowała policjantka. Dodała, że mężczyznę potrącił pociąg relacji Skierniewice-Warszawa Wschodnia.

Informacje o wypadkach w Warszawie zamieszczamy w sekcji ulice:

Wypadki w Warszawie

W wypadku poszkodowanych zostało kilku kolarzy
W wypadku poszkodowanych zostało kilku kolarzyTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/15

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: PKP PLK

Pozostałe wiadomości