Akcja policji na Ursynowie. Padły strzały

Najnowsze

Strzały na Ursynowie

Przy skrzyżowaniu Gandhi i Rosoła policjanci ostrzelali samochód. – W audi jest przestrzelona opona – mówi Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. Policja zatrzymała trzy osoby.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13.30. - Były prowadzone działania policjantów mające na celu zatrzymanie sprawców przestępstwa – potwierdza Agnieszka Włodarska z biura prasowego komendy stołecznej.

- W trakcie prowadzonych działań oddano dwa strzały ostrzegawcze, a później kilka w stronę samochodu m.in. w oponę – precyzuje Mariusz Mrozek, rzecznik KSP.

Policja nie zdradza szczegółów akcji, ale wiadomo, że doszło także do kolizji trzech aut. – W audi, które brało udział w kolizji, jest przestrzelona opona. Policjanci prowadzą też oględziny drzwi, gdzie mogą być ślady po kulach – relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Zatrzymał się na krawężniku

Przebieg wydarzeń opisują świadkowie. - Mówią, że wszystko zaczęło się kilkaset metrów dalej. Audi jechało od strony al. KEN. Gdy policjanci w nieoznakowanych radiowozach chcieli zatrzymać samochód, kierowca przyspieszył – mówi Gula.

Według relacji świadków, audi otarło się o bmw i renault. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze, a następnie przestrzelili oponę w pojeździe.

– Audi przecięło Rosoła i uderzyło w krawężnik. Zawieszenie zostało uszkodzone – relacjonuje reporter.

Zatrzymano trzy osoby

Według świadków, jedna osoba miała zostać odwieziona karetką do szpitala.

- Nie ma osób rannych, ale jeden z zatrzymanych trafił do szpitala, ponieważ uskarżał się na kłopoty z ciśnieniem – wyjaśnił Mrozek.

Policja informuje o trzech zatrzymanych osobach.

Utrudnienia w ruchu

Do wieczora w rejonie skrzyżowania pracowali policjanci. – Ulica Nugat, przy skrzyżowaniu z Rosoła, została wyłączona z ruchu i zabezpieczana jest taśmą. Przejazd jest utrudniony – podawał Gula.

wp/b

Miejsce akcji policjitargeo.pl