Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Bielany

Ciało kobiety na balkonie Akademii Wychowania Fizycznego. Policja zna już jej tożsamość

TVN Warszawa | Bielany

Aktualizacja:
Autor:
dg,
kk
Źródło:
PAP
Zwłoki kobiety zostały znalezione w jednym z budynków AWF
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZwłoki kobiety zostały znalezione w jednym z budynków AWF

W czwartek rano na balkonie jednego z budynków Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie znaleziono zwłoki młodej kobiety. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono czynności pod nadzorem prokuratora. Policja podała, że zmarła była 20-letnią obywatelką Portugalii i nie studiowała na AWF.

Jak przekazała Polskiej Agencji Prasowej rzeczniczka prasowa Komendy Rejonowej Policji Warszawa V Elwira Kozłowska, policjanci otrzymali informację w czwartek tuż przed godziną 8 rano. - Pracownik uczelni poinformował, że na balkonie znajdują się zwłoki kobiety - tłumaczyła policjantka.

- Ratownicy potwierdzili zgon kobiety - przekazała. - W tej chwili trwają czynności pod nadzorem prokuratury na miejscu zdarzenia - dodała policjantka.

Policja: zmarła to 20-letnia obywatelka Portugalii

W czwartek po południu policja przekazała, że zmarła była 20-letnią obywatelką Portugalii i nie studiowała na AWF. - Ustalamy, co się stało i co tam ta kobieta robiła - podkreśliła Kozłowska.

- Sprawdzamy, czy była studentką jakiejkolwiek innej warszawskiej uczelni- dodała policjantka.

Autor:dg, kk

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości