IMGW ostrzega przed burzami z gradem. Te miejsca mogą doświadczyć gwałtownej aury01:34Obowiązują żółte alarmy.
Grzmiało, błyskało się, ulewnie padało. Ponad 300 interwencji śląskich strażaków00:36Większość interwencji dotyczyła wypompowywania wody - wszystkie zakończyły się jeszcze w nocy.
Prognoza pogody na dziś: kilka regionów z burzami, poza tym dużo słońca01:34Biomet będzie zróżnicowany.
Gwałtowne burze z gradem. Alerty w większości województw01:03Dla części kraju IMGW wydał ostrzeżenia najwyższego stopnia.
Wieczorne burze nad Polską. Obfite opady deszczu01:34Śledź aktualną sytuację pogodową w kraju na tvnmeteo.pl.
"Możliwe gwałtowne wezbrania rzek. Przygotuj się na podtopienia"01:03Alert RCB dla części województwa śląskiego.
Niż będzie wpływać na pogodę. Napłynie chłodniejsze powietrze01:03Prognoza pogody na noc i poniedziałek.
Pogoda na 16 dni: brutalny koniec upalnego lata00:32Sprawdź długoterminową prognozę pogody Tomasza Wasilewskiego.
Grzmi, pada, wieje. Wieczorne burze nad Polską01:03Śledź aktualną sytuację pogodową w kraju na tvnmeteo.pl.
Alerty przed burzami z gradem w siedmiu województwach01:03Obszar objęty ostrzeżeniami został rozszerzony.
Burzowo-słoneczny finisz wakacji. Ochłodzi się do poniżej 20 stopni00:56To już ostatnie - przynajmniej na razie - tchnienie fali upałów.
Błyskawice przecinają niebo. Sprawdź, gdzie jest burza01:03Śledź sytuację pogodową w Polsce na tvnmeteo.pl.
Nawet najwyższy stopień alertów IMGW. Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem i upałem01:03Sprawdź, gdzie pogoda będzie niebezpieczna dla życia i zdrowia.
Ściółka "przypomina suchy papier". Wschód Polski z ekstremalnym zagrożeniem pożarowym03:04Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegają.
Koniec wakacji "przy głośnym akompaniamencie burz". A co przyniesie pierwszy dzień szkoły?00:56W ostatnich dniach sierpnia pożegnamy się z upałem, ale nie z gwałtownymi zjawiskami.
W Krakowie składanie wniosków o dodatek węglowy "bezprzedmiotowe". Wpłynęło ich siedem02:10Poinformowała rzeczniczka prezydenta miasta.
Polska, Złota Jesień i Oktoberfest w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!150 ton dyń, niesamowite dekoracje i choreografie, a do tego precle, barwne, bawarskie stroje i niesamowita zabawa! Wszystko to od 5 września aż do 9 października królować będzie w Energylandii!
"Jeśli nie będzie wody, nie będzie też prądu. A jeśli nie będzie prądu, w miastach nie będziemy mieć nic"09:56Michał Brennek, geograf i meteorolog, o konsekwencjach braku wody w Polsce i na świecie.
Alerty IMGW. Sprawdź, gdzie pogoda jest i będzie groźna01:34Obowiązują ostrzeżenia między innymi przed burzami z gradem.