Pogoda na dziś - piątek 20.01. Zimowe opady w części kraju. Od 1 do 3 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Piątek przyniesie niektórym regionom opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W całym kraju będzie chłodno - w najcieplejszej chwili dnia termometry wskażą 3 stopnie Celsjusza.

Pogoda w piątek przyniesie nam pochmurne niebo. We wschodnich i południowych regionach spodziewane są także słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na północy i zachodzie okresami możliwe są rozpogodzenia, ale również lokalne, symboliczne i przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza we wschodniej i północnej Polsce do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północny, jedynie w zachodniej Polsce z południowego zachodu.

Warunki biometeorologiczne

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 80 do 90 procent, zaś najwilgotniej będzie na południowym wschodzie. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne we wschodniej Polsce i neutralne w pozostałych regionach.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Piątek zapowiada się w Warszawie pochmurno, ale okresami niebo może lekko się przejaśniać. Termometry wskażą maksymalnie 2 st. C. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Na barometrach w południe zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W piątek mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka duże, okresami umiarkowane zachmurzenie. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 2 st. C. Z południa powieje słaby wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1016 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Piątek w Poznaniu będzie pochmurny, jednak niebo będzie się przejaśniać. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Zmienny wiatr okaże się słaby. Barometry w południe pokażą 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Mieszkańcom Wrocławia piątek przyniesie pochmurne niebo z przejaśnieniami. Termometry pokażą do 2 st. C. Powieje słaby, zmienny wiatr. Na barometrach zobaczymy w południe 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Piątek w Krakowie upłynie pod znakiem pochmurnej aury oraz opadów śniegu i śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 984 hPa.

Warunki drogowe w piątek
Warunki drogowe w piątektvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: 300379126/Adobe Stock

Pozostałe wiadomości