Alerty hydrologiczne IMGW. Poziom wody na Wybrzeżu wciąż może się wahać00:58Miejscami przekroczone mogą zostać stany ostrzegawcze.
Pogoda jest i będzie niebezpieczna. Alerty IMGW w większości kraju00:58Sprawdź, gdzie aura może być niebezpieczna.
Wichury i burze śnieżne przeszły przez Polskę. Kilkaset uszkodzonych budynków, brak prądu, ranni 04:07Wieczorem w poniedziałek bez prądu pozostawało kilkadziesiąt tysięcy odbiorców.
Gdzie jest burza. Grzmi, pada, silnie wieje04:07Śledź w tvnmeteo.pl aktualną sytuację pogodową w kraju.
"Burze śnieżne są rzadkim zjawiskiem w Polsce". Synoptyk wyjaśnia, jak powstają04:07Burze śnieżne mogą być bardzo niebezpieczne, bardzo szybko robi się ślisko i wieje silny wiatr.
Cała Polska objęta ostrzeżeniami przed silnym wiatrem00:36W porywach może wiać do 110 kilometrów na godzinę.
Pogoda na dziś. Silny wiatr da się we znaki mieszkańcom Polski 02:01Termometry pokażą maksymalnie 2-7 stopni Celsjusza.
Pogoda 16 dni: powoli zmierzamy w kierunku większej zimy00:58Nowy tydzień zaczniemy od ochłodzenia, które będzie poprzedzone silną wichurą w całej Polsce.
Uwaga na drogach. Śliskie drogi i mgły w kilku województwach00:58Podróżowanie w niedzielę rano na terenie części kraju jest utrudnione.
Możliwe osiągnięcie stanów ostrzegawczych. Ostrzeżenia w części kraju00:58Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alerty.
Ciemne chmury nad Warszawą. W stolicy spadła krupa śnieżna00:19Zdjęcia i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Wichury w Polsce. Na Podlasiu ponad 30 tysięcy odbiorców bez prądu01:18Kilkaset interwencji strażaków odnotowano w całym kraju.
W Białymstoku wiatr zerwał panele fotowoltaiczne, uszkodziły kilkanaście samochodów01:18Trwa szacowanie strat.