Źródło zdj. gł.: sxc.hu
Badanie alkomatem wykazało, że 47-letni mieszkaniec Inowrocławia miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu (1,98 promila).
Rowerzysta - recydywista
Jak się później okazało mężczyzna złamał zakaz sądowy, który ograniczał mu prowadzenie jakichkolwiek pojazdów. Rowerzysta, aby uniknąć kary odwieszenia wyroku próbował wręczyć policjantom 100 złotych łapówki.
Mężczyźnie za niestosowanie się do wyroku sądowego i prowadzenie roweru po pijanemu grożą trzy lata więzienia. Za próbę wręczenia łapówki policjantom nawet do dziesięciu lat.
Źródło: tvn24.pl, Bild.de