TVN24 | Nasze 20-lecie

Chris Hadfield, pierwszy Kanadyjczyk, który odbył spacer w kosmosie, w "Rozmowach na 20-lecie" w TVN24

TVN24 | Nasze 20-lecie

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Chris Hadfield w "Rozmowach na 20-lecie" w TVN24TVN24
wideo 2/20
TVN24Chris Hadfield w "Rozmowach na 20-lecie" w TVN24

To być może najsłynniejszy współczesny astronauta. Choć siłą rzeczy należy do elity - i tak się w niej wyróżniał. Bo nikt w kosmosie nie był tak aktywny w mediach społecznościowych. Nikt inny tak fascynująco nie przybliżał nam tajemnic przestrzeni kosmicznej. No i nikt inny nie zagrał w kosmosie piosenki Davida Bowiego, której wykonanie wzbudziło zachwyt samego artysty. Ale Kanadyjczyk Chris Hadfield dzieli się nie tylko swoją spektakularną pasją, wiedzą i entuzjazmem. Dzieli się też refleksjami - na temat ludzkości. Taką bowiem perspektywą i spojrzeniem niewielu może się pochwalić. W cyklu "Rozmów na 20-lecie" rozmawia z nim Michał Sznajder.

Do cyklu "Rozmowy na 20-lecie" zapraszamy wielkie osobowości światowej polityki, kultury, nauki i sportu, które rzadko udzielają wywiadów. Wspólnie zastanawiamy się, z jakimi wyzwaniami mierzy się współczesny świat, co się zmieniło w Polsce i na świecie od czasu, kiedy telewizja TVN24 zaczęła nadawanie. Gdzie dziś jesteśmy i dokąd zmierzamy jako ludzie, jako społeczeństwa, państwa. Jubileusz 20-lecia TVN24 to okazja, żeby się zatrzymać i spojrzeć na bieżące sprawy i wyzwania z innej perspektywy i w szerszym kontekście.

Gościem najnowszego odcinka "Rozmów na 20-lecie" będzie astronauta Chris Hadfield - były dowódca Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i pierwszy Kanadyjczyk, który odbył spacer w kosmosie.

Rozmowę przeprowadzi prezenter i dziennikarz TVN24 Michał Sznajder. Początek w piątek o godzinie 20.30 na antenie TVN24 oraz w TVN24 GO.

Chris Hadfield w "Rozmowach na 20-lecie" w TVN24TVN24

Zobacz poprzednie wydania "Rozmów na 20-lecie" w TVN24 GO:

ROZMOWA Z MIKIEM POMPEO ROZMOWA Z MADELEINE ALBRIGHT ROZMOWA Z WYNTONEM MARSALISEM ROZMOWA Z OLGĄ TOKARCZUK ROZMOWA Z MARTYM BARONEM

Serwis specjalny: Nasze 20-lecie

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości