Tak kibicujemy naszym

Kibice wspierający polską reprezentację (film: Dziadek z Genewy/foto: Violdar)
Kibice wspierający polską reprezentację (film: Dziadek z Genewy/foto: Violdar)
Źródło wideo: Film: Dziadek z Genewy/foto: Violdar
Źródło zdj. gł.: Film: Dziadek z Genewy/foto: Violdar
Prawdziwi kibice trzymają kciuki za swoją drużynę nawet, jak ta przegrywa. Skrzynka Kontakt TVN24 została zalana zdjęciami i filmami od internautów, którzy pokazują jak bardzo wierzą w naszą reprezentację i gorąco jej kibicują.
Posłuchaj jak Polacy zaśpiewali hymn (Mateusz Sosnowski)

Posłuchaj jak Polacy zaśpiewali hymn (Mateusz Sosnowski)

- Przegraliśmy przez "samobójcze" bramki Podolskiego - napisał na Skrzynkę Kontakt TVN24 internauta Artur z Warszawy. Głosów, że w niedzielę gole strzelali sami Polacy, jest bardzo dużo. W ten sposób kibice poprawiają sobie humor po przegranej naszej reprezentacji.

Niemcy radują się po pierwszej bramce (Mateusz Sosnowski, tvn24.pl)

Niemcy radują się po pierwszej bramce (Mateusz Sosnowski, tvn24.pl)

Tak Niemcy cieszyli się po pierwszej połowie (Mateusz Sosnowski, tvn24.pl)

Tak Niemcy cieszyli się po pierwszej połowie (Mateusz Sosnowski, tvn24.pl)

Polscy kibice pod Ratuszem w Wiedniu (foto: Andrzej)
Polscy kibice pod Ratuszem w Wiedniu (foto: Andrzej)
Źródło zdjęcia: Andrzej
Biało-czerwone - barwy niezwyciężone?
Biało-czerwone - barwy niezwyciężone?
Źródło zdjęcia: Violdar

- Wczoraj pytam żonę: kto strzelił bramki? Odpowiedziała, że Podolski. Krzyknąłem z radości i poszedłem spać. Dziś dowiaduję się, że jednak przegraliśmy. O co chodzi? - pyta się zdziwiony Miron z Conrwalii.

Kibicować na wszelkie sposoby

Naszej polskiej jedenastce kibicowali i dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni, w Polsce i zagranicą. Ludzie gromadzili się domach, pubach, restauracjach, gdzie tylko się dało.

Ważne, aby kibicować w grupie przyjaciół (foto: Magda)
Ważne, aby kibicować w grupie przyjaciół (foto: Magda)
Źródło zdjęcia: Magda
Mały Kacper trzyma kciuki za biało-czerwonych (Paweł)
Mały Kacper trzyma kciuki za biało-czerwonych (Paweł)
Źródło zdjęcia: Paweł

Takich emocji dawno nie przeżywaliśmy. Radość i euforia była widoczna na twarzach kibiców udających się oglądać spotkanie. Kolor biały i czerwony zawitały na ulicach, wszędzie tam, gdzie pojawili się Polacy.

W domu czy w pubie, ważne aby w dobrym towarzystwie (soltysteam)
W domu czy w pubie, ważne aby w dobrym towarzystwie (soltysteam)
Źródło zdjęcia: soltysteam

Biało-czerwone bobasy

Kciuki za polską drużynę trzymali nawet ci, których rączki nie utrzymałyby jeszcze piłki do gry. Zdjęcia kilkumiesięcznych bobasów, pomalowanych i poprzebieranych w stroje reprezentacji najczęściej pojawiają się w e-mailach, jakie dostajemy od naszych internautów.

Wciąż czekamy na więcej. Piszcie i wysyłajcie nam filmy i zdjęcia, pokazujące jak kibicujecie biało-czerwonym. (kontakt@tvn24.pl).

mgo

Biało-czerwony Wiedeń przed meczem (Andrzej)
Biało-czerwony Wiedeń przed meczem (Andrzej)
Źródło zdjęcia: Andrzej
Mały kibic przed meczem...(foto: Gosia)
Mały kibic przed meczem...(foto: Gosia)
Źródło zdjęcia: Gosia
Mały kibic po meczu (foto: Gosia)
Mały kibic po meczu (foto: Gosia)
Źródło zdjęcia: Gosia

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: