Moto

Moto

Na wakacje, do pracy lub użytku codziennego. Lipiec i sierpień sprzyjają temu, by kupić samochód. Pamiętają również o tym studenci, którzy często muszą porzucić wygodne środki komunikacji miejskiej. Podpowiadamy, jakie auto najlepiej nadaje się do spakowania studenckiego dobytku, a do tego jest stosunkowo niedrogie oraz oczywiście bezawaryjne.

Bolidy Formuły 1 są jednymi z najszybszych samochodów na świecie. Wielu kierowców po cichu marzy, żeby chociaż raz w życiu zasiąść za sterami takiej maszyny, ale niewielu zdaje sobie sprawę, jak nadludzkim refleksem trzeba dysponować, żeby poprowadzić takie auto.

Ostatnie tygodnie nie były dla głównego prowadzącego "Top Gear" Chrisa Evansa najlepszym czasem. Obwiniano go o spadek oglądalności show oraz zgrzyty na planie programu. Matt LeBlanc miał nawet zagrozić odejściem z show, jeśli kolejne sezony będą kręcone z udziałem Evansa. Do tego wszystkiego doszły problemy prezentera z prawem.

Od piątku samochody uważane za emitujące zbyt dużo zanieczyszczeń, m.in. zarejestrowane przed 1 stycznia 1997 roku, a także niektóre motocykle i ciężarówki nie będą miały wstępu do Paryża. Ma to na celu poprawę jakości powietrza w stolicy Francji.