TVN24 | Wybory prezydenckie 2020

Hołownia: proponuję prezydenturę, w której prezydent będzie arbitrem, a nie napastnikiem jednej z drużyn

TVN24 | Wybory prezydenckie 2020

Aktualizacja:
Autor:
akw,js/kab
Źródło:
tvn24.pl
Hołownia: znaczenie ma to, kto jest w stanie wygrać w drugiej turze
Hołownia: znaczenie ma to, kto jest w stanie wygrać w drugiej turzeTVN24
wideo 2/21
TVN24Hołownia: znaczenie ma to, kto jest w stanie wygrać w drugiej turze

Niezależny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia powiedział w czwartek w Opocznie (Łódzkie), że w pierwszej turze wyborów może wyprzedzić Rafała Trzaskowskiego i osiągnąć nawet 29 procent poparcia. Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda przekonywał w Radomiu, że chce kontynuować politykę ukierunkowaną na wspieranie rodziny. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w związku z wypadkiem autobusu w stolicy przerwał urlop wzięty na czas kampanii i odwołał czwartkowe aktywności. Tak na tvn24.pl relacjonowaliśmy kampanijny czwartek.

Wybory prezydenckie odbędą się w najbliższą niedzielę 28 czerwca. Ewentualna druga tura czeka nas 12 lipca. Głosowanie odbywa się metodą hybrydową - tradycyjnie oraz korespondencyjnie. Wybory w trybie wyłącznie korespondencyjnym Państwowa Komisja Wyborcza zarządziła w dwóch gminach: Baranów w Wielkopolsce i Marklowice na Śląsku.

Raport specjalny tvn24.pl: Wybory prezydenckie

Głosować można na 11 kandydatów: Roberta Biedronia, Krzysztofa Bosaka, Andrzeja Dudę, Szymona Hołownię, Marka Jakubiaka, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Mirosława Piotrowskiego, Pawła Tanajnę, Rafała Trzaskowskiego, Waldemara Witkowskiego oraz Stanisława Żółtka.

i

Relacja odświeża się automatycznie

 • 20:48

  Kończymy dzisiejszą relację. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy jutro.

 • 18:54

  Hołownia mówił, że proponuje prezydenturę, w której "prezydent będzie arbitrem, a nie napastnikiem jednej z drużyn; jednej i drugiej drużynie będzie wskazywał miejsce". Zadeklarował, że zamierza zaproponować "nową politykę". Chce między innymi odbudować Trójkąt Weimarski i pozycję Polski w UE.

 • 18:51

  Hołownia przypomniał, że Paweł Kukiz w wyborach parlamentarnych w 2015 roku w ciągu ostatniego tygodnia podwoił sondażowy wynik swojego ugrupowania.

  - My też jesteśmy w stanie to zrobić. My też jesteśmy w stanie osiągnąć to nasze maksimum, które pokazują badania, czyli 29 procent. Jako kandydat trzeci, przychodzący z zewnątrz, mam największe szanse na przekonanie wszystkich tych, którzy nie chcą już PiS i Platformy. A ja jestem już i PiS i Platformą śmiertelnie zmęczony – mówił.

 • 18:49

  Niezależny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia na spotkaniu z mieszkańcami Opoczna (woj. łódzkie) mówił, że na trzy dni przed I turą wyborów nic nie jest rozstrzygnięte i przesądzone. Wskazał, że czwartkowy sondaż pokazuje wzrost jego poparcia o 3 proc. i obecnie wynosi 13 proc.

  - Idziemy do góry. Narzędzia, które zaczęliśmy stosować, pokazują, że rośniemy. W tej chwili urośliśmy o kolejne trzy punkty procentowe. Wierzę, że do niedzieli zrobimy ten efekt, o który nam chodzi, czyli duże dwadzieścia kilka punktów, które pozwolą mi się minąć z Rafałem Trzaskowskim i do drugiej tury wejść – powiedział.

 • 18:02

 • 17:57

  Poczta Polska: Do piątku pracownicy spółki będą doręczać pakiety wyborcze dla mieszkających w Baranowie (woj. wielkopolskie) i w gminie Marklowice (woj. śląskie), gdzie wyborcy zagłosują wyłącznie korespondencyjnie. W sumie pakiety ma otrzymać ponad 6 tysięcy osób

 • 17:38

  Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że w lipcu zwołany zostanie wielki kongres naprawy wymiaru sprawiedliwości. - Bo wybory się za chwilę skończą, ale problem pozostanie. I nie rozwiązał go Andrzej Duda, pomimo ogromnego zaufania społecznego tego środowiska pokrzywdzonych – dodał.

 • 17:36

  Lider PSL oświadczył, że ma gotową, przygotowaną wraz z poszkodowanymi, z ekspertami, z samorządowcami, reformę wymiaru sprawiedliwości.

  Zakłada ona - wymieniał Kosiniak-Kamysz - m.in. rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, wybór prokuratora generalnego w wyborach powszechnych, wprowadzenie sędziów pokoju, a także obniżenie kosztów sądowych i przyspieszenie procedowania.

 • 17:35

  Władysław Kosiniak-Kamysz we Wrocławiu: Zrobię wszystko, żeby przywrócić i nadać sprawiedliwość sali sądowej, wyprowadzić z niej politykę

 • 17:03

  Marszałek Witek: To, co się wydarzy 28 czerwca, wynik wyborów będzie decydował o tym, czy to, co przez pięć lat zostało w Polsce zmienione, to, co zostało przekazane obywatelom, czy będzie nadal, czy cofniemy się pięć lat wstecz.

  Marszałek Sejmu chodziło m.in. o 500 plus oraz obniżony wiek emerytalny.

 • 17:02

  Marszałek Sejmu Elżbieta Witek w Augustowie (Podlaskie): Pan prezydent zawsze z pierwszą damą, zawsze w sposób niezwykle godny reprezentowali nas, Polaków, wszędzie na całym świecie. Nigdy nie musieliśmy się wstydzić za naszego prezydenta. Jest prezydentem polskich spraw i zawsze i wszędzie gdzie był, walczył o sprawy polskie.

 • 16:58

  Według informacji przekazanych przez sztab niezależnego kandydata na prezydenta Szymona Hołownię, w ostatnim dniu kampanii wyborczej odwiedzi on Łódź i Grodzisk Mazowiecki. Zakończy swoją kampanijną podróż w Warszawie, gdzie przedstawi finalne przesłanie swojej kampanii "Nowe otwarcie".

 • 16:26

  Z najnowszego sondażu telefonicznego Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24 wynika, że 40 procent ankietowanych deklaruje, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich zagłosuje na Andrzeja Dudę. Rafała Trzaskowskiego wskazało 27 procent respondentów. Trzecie miejsce przypadło kandydatowi niezależnemu Szymonowi Hołowni, którego wskazało 13 procent odpowiadających.

 • 16:17

  Biedroń: Będę zabiegał o mądre, rozważne gospodarowanie wodą. To sprawi, że zagrożenia związane z katastrofą klimatyczną, które nawiedzają nasz kraj, będą w większym stopniu kontrolowane. Należy doprowadzić do mądrej polityki inwestowania w zabezpieczenia przeciwpowodziowe.

 • 16:15

  Robert Biedroń w Oławie: Powodzie, klęski żywiołowe, coraz częściej, ze względu na katastrofę klimatyczną, nawiedzają nasz kraj, w postaci powodzi - w szczególności południe Polski, Dolny Śląsk

 • 16:03

  W ostatnim dniu kampanii przed I turą wyborów prezydenckich Andrzej Duda odwiedzi Wielkopolskę, Śląsk i Małopolskę - wynika z informacji ze sztabu prezydenta.

 • 15:46

  Duda: nie byłoby dzisiejszej wolności, pełnej suwerenności i niepodległości Rzeczypospolitej, gdyby nie nieprzejednana postawa robotników Radomia, Ursusa i Płocka w czerwcu 1976 roku

 • 15:45

  Prezydent Andrzej Duda mówił podczas spotkania z mieszkańcami przed delegaturą Urzędu Wojewódzkiego, że przybył niemal "prosto z Waszyngtonu, na chwilę tylko zajeżdżając do Pałacu Prezydenckiego", ale nie mógł w czwartek "nie być w Radomiu i nie uczcić pamięci tych wszystkich, którzy w tamte dni czerwcowe zaprotestowali", wcześniej organizując strajki.

 • 15:35

  Duda wśród sukcesów swojej kadencji wymieniał obniżenie wieku emerytalnego i programy społeczne, w tym 500 plus oraz wyprawkę szkolną.

  - Chcę przez najbliższe lata tę politykę kontynuować. Chcę, żeby to była nadal polityka ukierunkowana na wspieranie polskiej rodziny, chcę, żeby to była polityka ukierunkowana na wspieranie zwykłego człowieka, który chce w Polsce pracować i uczciwie żyć - mówił w Radomiu.

 • 15:33

  Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda na spotkaniu wyborczym w Radomiu krytykował rządy PO-PSL i przekonywał, że on będzie kontynuował zmiany oraz politykę, którą zapoczątkował w pierwszej kadencji. - Moje zwycięstwo kończyło tamten okres zwijania Polski - mówił o poprzednich rządach.

 • 15:07

  Według Bosaka "kandydat zaangażowany w kampanię walczy o głosy zwykłych Polaków, a nie jeździ po świecie, by fotografować się z przywódcami innych mocarstw, czy odbierać od nich namaszczenie, jakoby jeden był lepszym kandydatem niż inni".

  - To nie przywódcy obcych państw mają nam wskazywać prezydenta - dodał.

 • 15:05

  Bosak: Ubolewam, że prezydent Andrzej Duda zamiast troski o Polaków, którzy w stanie chaosu, epidemii, ograniczeń zostali pozostawieni sami sobie, zamiast zająć się tą sprawą (problemami z głosowaniem korespondencyjnym za granicą), wybrał namaszczenie od prezydenta Trumpa na finiszu kampanii prezydenckiej.

  Według niego Duda powinien "pracować wśród Polaków".

 • 15:04

  Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak na konferencji prasowej przed Pałacem Prezydenckim wskazał na problemy z możliwością oddania głosu w wyborach przez Polaków mieszkających za granicą. Mówił m.in. o "blokowaniu odbioru głosów Polaków przez zagranicznych urzędników". - Takie zachowanie w sytuacji, gdy niektórzy polscy obywatele chcieliby te głosy dostarczyć, jest absurdem - podkreślił.

  Wezwał rząd do pilnego działania ws. wyjaśnienia problemów z głosowaniem korespondencyjnym za granicą.

 • 13:49

  Kosiniak-Kamysz: Jeżeli macie dosyć tego sposobu sprawowania władzy, jaki mamy obecnie, gdzie prezydent RP został sprowadzony do roli podwykonawcy, jest pomocnikiem prezesa partii, to zapraszam – chodźcie ze mną. Jeżeli też nie chcecie wybierać kogoś, kto nie przedstawił programu - może ma dobre intencje, ale nie wie, jak to zrobić – chodźcie ze mną.

 • 13:48

  Władysław Kosiniak-Kamysz w Lesznie: w odróżnieniu od Andrzeja Dudy nie mam nad sobą żadnego prezesa. Inaczej niż Rafał Trzaskowski, mam gotowy, wartościowy program.

 • 13:47

  Poprosiłem ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Kamińskiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego o szczególną pieczę nad niesieniem pomocy poszkodowanym w wypadku autobusu na moście Grota-Roweckiego w Warszawie - napisał na Twitterze w czwartek prezydent Andrzej Duda.

 • 13:30

  Rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka poinformowała, że w związku z wypadkiem autobusu w stolicy prezydent Rafał Trzaskowski przerwał urlop wzięty na czas kampanii i wraca do Warszawy.

  Autobus miejski spadł na Wisłostradę >>>

 • 12:49

  Marszałek Senatu Tomasz Grodzki na konferencji w Białymstoku: Trzeba powiedzieć, że mamy dosyć. Mamy dość tego, żeby ktoś nas dzielił na lepszy sort, gorszy sort. Żeby ktoś nam mówił, jaką mamy wyznawać ideologię polityczną, w kogo mamy wierzyć. Siłą tego narodu jest różnorodność, jest jedność w różnorodności. I Rafał Trzaskowski jest gwarantem tego, że już nikt nigdy o drugim Polaku nie powie, że "jesteś gorszy, że jesteś ideologią, a nie człowiekiem".

 • 12:20

  Andrzej Duda po powrocie ze Stanów Zjednoczonych spotkał się z przedstawicielami amerykańskiego biznesu w Polsce. - Jest zielone światło z mojej strony, jest zielone światło ze strony prezydenta Stanów Zjednoczonych i będziemy się starali, bo tak też obiecałem panu prezydentowi, żeby amerykańskie firmy miały w naszym kraju jak najlepsze warunki - powiedział.

 • 11:59

  W tym roku z uwagi na zagrożenie koronawirusem komisje koncentrują się także na spełnieniu wymogów sanitarnych. Chodzi tutaj między innymi o środki dezynfekcyjne, wietrzenie lokalu i jego odpowiednie wyposażenie.

  - Będzie wszystko zabezpieczone. Będą maseczki, płyn dezynfekujący, cała instrukcja - opisuje jeden ze szkolących się członków komisji w Szczecinie. Inna członkini komisji zwraca uwagę, że dziecko, chociaż niegłosujące, również będzie się wliczało do limitu osób w komisji.

 • 11:56

  W całej Polsce powołano blisko 207 tysięcy osób do ponad 27 tysięcy obwodowych komisji wyborczych.

  Zgodnie z Kodeksem wyborczym, skład każdej obwodowej komisji wyborczej związany jest z wielkością obwodu głosowania.

  W obwodach do 1000 mieszkańców w skład komisji wyborczej powołuje się 7 osób, w obwodach głosowania od 1001 do 2000 mieszkańców - 9 osób, w obwodach głosowania od 2001 do 3000 mieszkańców - 11 osób, a w obwodach głosowania powyżej 3000 mieszkańców - 13 osób. Kodeks stanowi też, że w obwodach odrębnych (szpitalach, więzieniach, aresztach śledczych, domach pomocy społecznej) powołuje się pięcioosobowe komisje.

 • 11:45

  Premier Mateusz Morawiecki na konferencji w Warszawie zaapelował o szybkie pokazanie programu Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Ocenił, że brak opublikowanego programu "to lekceważenie Polaków i wyborców".

 • 11:33

  Poczta Polska poinformowała, że do obywateli trafiło już blisko 159 tysięcy pakietów wyborczych. Spółka dodała, że przy zachowaniu wszystkich rygorów sanitarnych pracownicy Poczty doręczają do 26 czerwca pakiety wyborcze do osób przebywających na kwarantannie.

 • 11:14

  Trzaskowski o budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego: Dzisiaj rząd obiecuje jedno z największych lotnisk w Europie. Ja się obawiam, że to się skończy dokładnie tak samo jak tutaj, w Ostrołęce.

 • 11:04

  Trzaskowski: Jestem w bardzo dobrej formie, zależy mi na mobilizacji 28 czerwca.

 • 11:03

  Trzaskowski: Sondaże tylko i wyłącznie motywują do pracy. Jeszcze nikt nie wygrał sondażami, potrzebna jest pełna mobilizacja. Trzeba zabiegać o każdy głos, przekonywać nieprzekonanych.

 • 11:02

  Trzaskowski: Widać niestety, że wizyta prezydenta Dudy w Waszyngtonie ma wymiar przede wszystkim doraźny w kampanii wyborczej.

 • 11:00

  Trzaskowski o wizycie Dudy w Białym Domu: Nie ma żadnej nowej, istotnej decyzji dotyczącej bytności wojsk amerykańskich w Polsce. Ja na pewno będę dbał o to, jako prezydent, aby akurat ten temat nie padł łupem kampanii wyborczej.

 • 10:57

  Trzaskowski: PiS w kampanii wyborczej obieca wszystko: przemysł stoczniowy, przemysł obronny i to, że nie będzie zamykał kopalni. Później rzeczywistość wygląda tak, jak tutaj w Ostrołęce. Eksperci są zgodni, że miliard złotych został tu zmarnowany, widzimy za mną tylko i wyłącznie betonowe kikuty, a nie inwestycję.

 • 10:54

  Rafał Trzaskowski w Ostrołęce: Tutaj, w Ostrołęce, miała powstać elektrownia węglowa, gdzie wszyscy eksperci mówili jasno: to nie będzie opłacalne, że to nie jest zgodne z polityką walki z ociepleniem.

 • 10:52

  Biedroń: Jedyne, co prezydent Duda przywozi ze Stanów Zjednoczonych, to wpis do księgi gości Białego Domu. Widzieliśmy to, jak składał ten wpis. To nie były podpisy pod umowami, to był wpis do księgi gości oraz "słitfocia" z Donaldem Trumpem.

 • 10:43

  Robert Biedroń w Sejmie mówił o wizycie Andrzeja Dudy w Białym Domu: To wielka porażka i blamaż prezydenta Dudy. Miał być Fort Trump, okazała się fatamorgana, mieli być stacjonujący w Polsce żołnierze, okazało się, że ich nie będzie. Miała być elektrownia atomowa, okazało się, że tak, jak poprzednicy, także i Andrzej Duda nie jest w stanie jej do Polski przywieźć i całe szczęście, bo kto miałby za nią odpowiadać? Wyobrażacie sobie państwo, że taką elektrownię atomową w Polsce budowałby na przykład minister (aktywów państwowych, Jacek - red.) Sasin?

 • 10:39

  Rafał Trzaskowski opublikował na swoim profilu na Twitterze nagranie, gdzie wsparcia w nadchodzących wyborach udzielają mu burmistrzowie europejskich miast, w tym Mediolanu, Paryża, Pragi, Sztokholmu, Sofii i Stambułu.

 • 10:34

  Hołownia pytany o ocenę wizyty Andrzeja Dudy w USA, powiedział, że "nic z niej nie wynikło". Dodał, że nie jest zwolennikiem stałej obecności żołnierzy amerykańskich w Polsce.

 • 10:31

  Hołownia w Radiu ZET: Wybór pomiędzy PiS a PO, to wybór pomiędzy pożarem a złamaną ręką.

 • 10:29

  Niezależny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia pytany w Radiu ZET o to, komu w drugiej turze wyborów prezydenckich udzieliłby poparcia, odpowiedział, że "walczy" o to by samemu się w niej znaleźć".

 • 10:20

  Szef KPRM Michał Dworczyk w Programie Trzecim Polskiego Radia: Dzieli nas już kilkadziesiąt godzin od ciszy wyborczej. To już nie jest czas, w którym mogą jakieś nowe fajerwerki przekonywać wyborców do poszczególnych kandydatów, tylko raczej przypominanie i tłumaczenie programu.

 • 10:01

  - Program Oczko plus jest kpiną - ocenił Kosiniak-Kamysz, nawiązując do zapowiadanego przez Andrzeja Dudę Programu Rozwoju Retencji, którego częścią jest dofinansowanie oczek wodnych w przydomowych ogrodach.

 • 9:59

  Kosiniak-Kamysz: Jako lekarz mogę powiedzieć, że to styl życia w największym stopniu określa to, czy choroba wystąpi, czy nie. Uświadommy sobie, że z powodu zanieczyszczenia środowiska i smogu, rocznie około 50 tysięcy osób umiera.

 • 9:56

  Kosiniak-Kamysz: Jednym z pierwszy projektów, które złożę, będzie emerytura bez podatków.

 • 9:55

  Kosiniak-Kamysz: Polska była silna wtedy, gdy była zjednoczona. Osiągała największe sukcesy wtedy, kiedy dochodziło do momentów kluczowych.

 • 9:52

  Kosiniak-Kamysz: Gdy budynek nie ma fundamentów, może łatwo runąć. Gdy ma silne fundamenty, wynikające z wartości, tradycji i historii, wtedy może piąć się wzwyż.

 • 9:48

  Władysław Kosiniak-Kamysz ze Słupcy pojechał do Poznania. - Nie będzie bezpieczeństwa państwa, gdy będziemy podzieleni. Podział społeczny jest faktem, wojna domowa rozlewa się po Polsce. To nie jest już tylko polityczna wojna domowa, tylko społeczna - mówił.

 • 9:27

  Prezydencki minister Andrzej Dera komentował w "Rozmowie Piaseckiego" wizytę Andrzeja Dudy w USA. - Reprezentowanie interesów Polski wiąże się również z tym, że trzeba w kampanii wyjechać - ocenił.

 • 9:09

  Kosiniak-Kamysz zadeklarował, że jako prezydent kraju wykorzysta każdy wyjazd zagraniczny do promowania polskiej gospodarki. Zapewnił też, że każdy taki wyjazd poprzedzi zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, "żeby wyznaczyć kierunki działania nie na dwa, trzy dni, tylko na lata".

 • 9:06

  Władysław Kosiniak-Kamysz w Słupcy (wielkopolskie) zaznaczył, że wybory prezydenckie wygrywa się w Końskich, nie w Waszyngtonie. To nawiązanie do wczorajszej wizyty Andrzeja Dudy w USA.

  - Nie widzimy efektów tej wizyty: nie ma porozumienia, nie ma podpisanych umów. Albo ona była nieprzygotowana i była marketingowym zabiegiem wyborczym, albo polska dyplomacja kompletnie się pogubiła - ocenił kandydat na prezydenta i szef ludowców.

 • 9:02

  Szef KPRM Michał Dworczyk w Programie Trzecim Polskiego Radia podkreślił, że "środowisko polityczne wspierające Andrzeja Dudę będzie do ostatniej godziny tłumaczyć, przekazywać i prezentować program prezydenta".

 • 8:56

  Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak zapowiedział, że w nocy z czwartku na piątek rozpocznie on transmisję na żywo ostatnich 24 godzin mojej kampanii wyborczej. Jak podkreślił, będzie można na żywo zobaczyć "kampanijną pracę na pełnych obrotach".

 • 8:27

  Z najnowszego sondażu prezydenckiego wynika, że Andrzej Duda w drugiej turze wyborów uzyskałby mniejsze poparcie zarówno od Rafała Trzaskowskiego, jak i od Szymona Hołowni.

  >> SONDAŻE PREZYDENCKIE W TVN24.PL

 • 8:03
 • 7:50

  Do pójścia na wybory zachęcają piosenkarze, aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy. To w ramach akcji #milionpowodow. W klipie zobaczyć i usłyszeć możemy chociażby Dawida Podsiadłę, Tomasza Organka, Andrzeja Grabowskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Wronę, Joannę Jędrzejczyk czy Anję Rubik.

 • 7:47

  Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda po powrocie ze Stanów Zjednoczonych ma się spotkać z przedstawicielami amerykańskiego biznesu w Warszawie. Potem pojedzie na wiec do Radomia.

 • 7:44

  Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska) oprócz wiecu na warszawskim Placu Zamkowym ma zaplanowane wizyty w województwie mazowieckim. Odwiedzi Ostrołękę, Raciąż i Płock.

 • 7:43

  W stolicy mają być aktywni dziś Robert Biedroń (Lewica) i Krzysztof Bosak (Konfederacja).

 • 7:42

  W Słupcy (województwo wielkopolskie) odbędzie się konferencja prasowa Władysława Kosiniaka-Kamysza, prezesa PSL i kandydata Koalicji Polskiej na prezydenta.

 • 7:40

  Wyborcy głosujący korespondencyjnie mają czas do jutra na wrzucenie koperty zwrotnej do nadawczej skrzynki Poczty Polskiej lub dostarczenie jej do urzędu gminy. Kopertę zwrotną można też dostarczyć do lokalu wyborczego w dniu głosowania, ale nie można jej samodzielnie wrzucić do urny.

 • 7:35

  Dzień dobry! Rozpoczynamy kolejny dzień relacjonowania dla Państwa kampanii wyborczej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Autor:akw,js/kab

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości